"Akordeono virtuozų fiesta"

2019 m. lapkričio 23 d. mokytojo Audriaus Daučiansko akordeono klasės mokiniai – Vytenis Ambrutaitis ir Tadas Kulikauskas dalyvavo I – ajame respublikiniame akordeonistų konkurse “Akordeono virtuozų fiesta” Garliavos meno mokykloje. Konkurse dalyvavo akordeonistai iš daugelio Lietuvos muzikos mokyklų – Kupiškio, Tauragės, Pabradės, Vilniaus, Lazdijų, Vievio, Elektrėnų, Kauno, Šiaulių ir kt. Konkursas buvo suskirstytas į solo ir ansamblių kategorijas, kuriose dalyvavo jaunieji akordeono muzikos atlikėjai. C kategorijoje Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos auklėtiniai trečiokas Tadas Kulikauskas užėmė II-ąją vietą, o penktokas Vytenis Ambrutaitis užėmė III-ąją vietą. Konkurso dalyvius vertino kompetetingi ir profesionalūs akordeono specialybės profesoriai ir mokytojai. Tarp jų ir laureatus paruošęs mokytojas Audrius Daučianskas. Renginys baigėsi lauretų apdovanojimų ceremonija ir uždarymo koncertu.  Koncerte skambėjo ir  originalios mokytojo Audriaus Daučiansko kompozicijos.

Džiaugiamės Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos jaunaisiais akordeonistais ir juos paruošusiu mokytoju Audriumi Daučiansku!

2019-11-26