Konkursas "Kaunas Sonorum"

Kaune gruodžio 2 – 6 dienomis vyko jau penktasis tarptautinis klasikinės muzikos atlikėjų konkursas „KAUNAS SONORUM“, Konkursą organizuoja Kauno miesto savivaldybė, Kauno sakralinės muzikos mokykla, Kauno 1-oji , Kauno Aleksandro Kačanausko  ir Kauno Miko Petrausko muzikos mokyklos. Konkurso partneriai yra Kauno valstybinė filharmonija, Kauno simfoninis orkestras, Vytauto Didžiojo universitetas, Kauno apskrities Juozo Naujalio muzikos gimnazija, Kauno Juozo Gruodžio konservatorija, Garliavos meno mokykla. Konkurso globėjas – Kauno miesto savivaldybės meras. Konkurso dalyviai skirstomi į penkias grupes, fortepijono, styginių instrumentų, akordeono, pučiamųjų instrumentų ir dainavimo. Konkurse dalyvavo Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos 5  ir 7 klasės saksofonininkės: Samanta Čepauskaitė ir Gabija Štreimikytė. Mokines šiam ir kitiems konkursams ruošė mokytojas Vytis Binkauskas ir koncertmeisterė  Rosita Česnulevičiūtė. Mergaitės labai gerai pagrojo, nors apdovanojimų nepelnė, bet pasisėmė naujų žinių, išgirdo puikių muzikantų iš daugelio mokyklų ir šalių. Dalyvauti tokio lygio konkurse kiekvienam mokiniui ir mokytojui yra didelis pasiekimas.

2019-12-09