Festivalis

2019 m.  gruodžio 7-8 dienomis Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių grupių konkursinio festivalio „Aguonėlė“ nacionalinis turas. Iš įvairių Lietuvos regionų dalyvavo 58 liaudiškų šokių grupės. Konkursiniame festivalyje dalyvavo ir Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos liaudiškų šokių kolektyvo „Mituvėlė“ jaunučių ir jaunuolių grupės vadovaujamos Kristės Donauskienės. Kolektyvus, atsižvelgus į tinkamą ir menišką šokių kompozicijų atlikimą, sceninę kultūrą, programų kūrybiškumą ir originalumą, vertino profesionali Lietuvos nacionalinio kultūros centro sudaryta choreografijos žanro ekspertų komisija. Dalyviai buvo apdovanoti konkurso padėkos raštais, nugalėtojai – diplomais, o laureatai – piniginėmis premijomis.

Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos liaudiškų šokių kolektyvo „Mituvėlė“ jaunučių ir jaunuolių grupės vadovaujamos Kristės Donauskienės Lietuvos vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių grupių konkursiniame festivalyje „Aguonėlė“ pelnė garbingas  II-ąsias vietas.

2019-12-11