Koncertas skirtas TANGO muzikai

Šių metų sausio 17 dieną meno mokyklos salėje koncertavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentai, pasivadinę „Trio inspiracion“. Akordeonu grojo Agnė Dūkštaitė, fortepojonu – Robertas Lozinskis,  gitara ir klarnetu – Giedrius Vaznys. Visi šie studentai yra tapę respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatais bei nugalėtojais.

Skambėjo klasikinė bei avangardinė tango muzika. Didžioji dalis atliekamų kūrinių buvo sukurti kompozitoriaus Astor Piazzolla. Šio kompozitoriaus muzikos netradiciškumas, šiuolaikiškumas ir patrauklumas sužavėjo ansamblio narius. „Trio inspiracion“ atliko „Chau Paris“, „Violentango“, „Fracanapa“, „Libertango“, „Vuelvo al sur“. O dainą „Chiquilin de bachin“ atliko Vytauto Didžiojo vidurinės mokyklos mokytoja Inga Andreikevičienė. Taip pat buvo atliekami Matos Rodriguez "La cumparsita", Richard Galliano "Tango pour claude", Carlos Gardel "Por una cabeza". Tai tango kūriniai, kurie yra žinomi visame pasaulyje.

Šio koncerto metu, jaunieji klausytojai turėjo galimybę susipažinti su trupučiu tango istorijos, sužinoti apie populiariausius tango kompozitorius, kūrusius šią temperamentingą ir aistringą muziką, kuri vis dar jaudina ne tik klausytojų , bet ir atlikėjų širdis...

Tango vakaras

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| |5| |6| |7| |8| [9] |10| |11|