Pučiamųjų orkestro vasaros stovykla

Rugpjūčio 25-27 dienomis, buvo vykdoma vasaros stovykla, jos metu Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos pučiamųjų orkestras „Šventė“ turėjo unikalią galimybę padirbėti ir parepetuoti su pučiamųjų instrumentų orkestro ,,Ąžuolynas" meno vadovu, dirigentu Giedriumi Vazniu. Stovyklos programa vyko Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykloje 3 dienas po 3 valandas. Programos dalyviai, grupinių repeticijų metu pagerino grojimą grupėse, bendrose orkestro repeticijose ruošė programą pilno orkestro sudėtyje, dirbdami su lektoriumi Giedriumi Vazniu, tobulino orkestro kūrinių paruošimą, taip pat semėsi patirties iš Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos mokytojų: Vinco Bakšio, Gyčio Gvozdo, Mindaugo Apulskio ir Vyčio Binkausko. Stovyklos metu buvo paruošti du lietuviški orkestriniai kūriniai – Miko Karoso maršas „Žvirblis“ ir Romo Balčiūno „Žemaitiški žaidimai“, mokintasi maršingo subtilybių žygiuojant Jurbarko dvaro parke, puoselėtas orkestrinės muzikos žanras ir ugdymas Jurbarko rajone.

2020-08-28