Dailininkų pleneras 2020

Draugystė "veža"!

Jurbarko ir Šakių meno mokyklų dailininkų draugystė skaičiuoja jau 7 metus. Kiekvieną rugsėjį susitinkame bendruose vienos dienos pleneruose, kuriuos organizuojame pakaitomis: vienais metais – Šakių rajone, kitais – Jurbarko. Šį rugsėjį plenerą organizavo Šakių meno mokyklos dailės mokytoja Lolita Rūgytė su savo jaunaisiais dailininkais. Pleneras vyko Sintautų seniūnijoje esančiame Skaisgirių kaime, senoje, net 102 metų sodyboje.  Jos šeimininkė E. Kudirkienė mus sutiko ne tik su istorijomis apie šį kaimą,  sodybą, bet ir su pyragais bei arbata. Oras buvo puikus, sodyba didelė, tad vietos ir laiko kūrybai tikrai užteko. Kas po kriauše, kas prie klėties, ar gėlių darželio apsuptyje – visi rado sau tinkamą motyvą. Diena netruko prabėgti. Buvo sukurta tikrai puikių tapybos darbelių. Visi plenero dalyviai ir mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Juos įsteigė Sintautų kultūros centras. Plenero metu nutapyti darbai bus eksponuojami Sintautų kultūros centre, Šakių meno mokykloje, o po naujų metų atkeliaus ir į mūsų meno mokyklą.

2020-09-15