R. Žigaičio muzikos konkursas-festivalis

Šiltos, džiugios akimirkos mus aplankė 2020m. spalio10d. vykusiame IV- me respublikiniame R. Žigaičio vaikų ir jaunimo kamerinės muzikos konkurse- festivalyje, Kazlų Rūdoje iš kurio visi mūsų -Jurbarko A.Sodeikos meno mokyklos atstovai grįžo pagerbti ir apdovanoti laureatų vardais. Mažoji pianistė Elzė Spaustynaitytė (fortepijono 2 kl.), garbios ir autoritetingos komisijos meiliai pavadinta Coliuke, savo amžiaus grupėje pelnė 1 vietą. Elzės mokytoja - Rosita Česnulevičiūtė. Smuikininkė Ugnė Preimonaitė (6kl. mokytoja Vida Račkauskienė) visus užbūrė savo elegancija bei puikia, išraiškinga grojimo technika. Na, o Solinio dainavimo klasės mokinys Ignas Icikevičius (mokyt. Rūta Šličkutė) drauge su puikiomis  kanklininkėmis Meda Masaityte, Samanta Lopetaite bei mokyt. Rima Balčiūniene taip įtaigiai ir jautriai atliko savo programą, jog privertė komisiją ir publiką ploti, kas konkursų metų įprastai nedaroma. Simpatijos nugalėjo - Ignas pelnė specialųjį Gran Prix, su pinigine 200 eurų premija., bei kvietimu atvykti dainuoti su mūsų mokyklos koncertine programa į Vilnių, Lietuvos muzikų namus. Mokytojai R. Šličkutei buvo įteikta speciali padėka - metinė žurnalo "Muzikos barai" prenumerata 2021metams. Taigi, visi grįžome laimingi, paskatinti ir motyvuoti tęsti mokslus, auginti savo galimybes, plėsti muzikinį akiratį.

2020-10-12