Parodos atidarymas

Penktadienį, rugsėjo 18-osios popietę, bibliotekoje įvyko jauki šventė - atidaryta Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos dailės skyriaus suaugusiųjų mokinių darbų paroda.

Parodoje  eksponuojami  pirmos ir antros klasės   suaugusiųjų dailės studijos darbai, kur kiekviena kūrėja mokosi akademinio  piešimo pagrindų, išbando   įvairias technikas, eksperimentuoja  bei  ieško  saviraiškos  galimybių pasitelkiant   meninę raišką kaip tobulėjimo ir relaksacijos  priemonę. Darbai kurti, susipažįstant  su  pagrindiniais, piešimo,  tapybos, kompozicijos dėsniais.

Parodos dalyviai: Alma Busch, Imeda Čeberkienė, Rita Jokimaitienė, Romarika Pikelienė,

Jolanta Savickienė, Lina Stanevičienė, Jolanta Tamošaitienė , Rita Urbutienė, Jolita Vaišvilaitė

Dailės  mokytoja Lina Rušienė

2020-09-22