Jaunieji fortepijono lyderiai

Respublikinis konkursas ,,Jaunieji fortepijono lyderiai “ - prestižinis Kauno krašto fortepijono mokytojų draugijos organizuojamas konkursas. Jame dalyvauja patys stipriausi, talentingiausi, turintys didelę konkursinę patirtį muzikos (meno) mokyklų jaunieji pianistai. Konkurso tikslas – suteikti galimybę ryškiausiems Kauno krašto jauniesiems pianistams pasirodyti Kauno valstybinės filharmonijos koncertų salėje.

2019 m. gegužės 18 d. jau ketvirtą kartą įspūdingoje Kauno valstybinės filharmonijos koncertinėje erdvėje skambėjo fortepijoninė muzika, atliekama jaunųjų talentų iš Lietuvos muzikos ir meno mokyklų. Šioje garbingoje scenoje pasirodė ir Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos mokinys Dominykas Mačieža (mokytoja Jovita Misiūnienė). Jis savo amžiaus kategorijoje buvo įvertintas II vietos laureato diplomu.

2019-05-20