Drezdeno žiemos žvaigždės

Šauniai  Naujuosius metus pradėjo jaunasis pianistas Dominykas Mačieža ir jo mokytoja Jovita Misiūnienė.  Iš konkurso, vykusio Vokietijoje, jie grįžo su puikiu įvertinimu ir neišdildomais kelionės įspūdžiais.

2020 m. sausio 5 d. Dominykas dalyvavo X tarptautiniame konkurse  „Dresdner Wintersterne 2020“ („Drezdeno žiemos žvaigždės 2020“). Tai prestižinis tarptautinis meno festivalis ir konkursas, kuris rengiamas pasaulio kultūros perlu tituluojamame  Drezdeno mieste, Vokietijoje.

Konkurse varžėsi atlikėjai iš Lietuvos, Vokietijos, Italijos, Lenkijos, Rusijos ir kitų šalių. Žiuri nariais dirbo Vokietijos ir užsienio menininkai. Malonu, kad konkurse puikiai pasirodė jaunasis mūsų mokyklos pianistas.  Dominykas įtaigiai ir nuotaikingai interpretavo atliekamą programą.  Children kategorijoje jis laimėjo I vietą, buvo apdovanotas laureato diplomu, medaliu ir konkurso statulėle. Ryškiausios konkurso žvaigždės buvo pakviestos dalyvauti nugalėtojų  GALA koncerte. Garbė skambinti iškilmingame koncerte teko ir Dominykui. Tai aukštas mokinio atlikėjiško meistriškumo įvertinimas.

X tarptautinis meno festivalis „Drezdeno žiemos žvaigždės 2020“sukvietė dalyvius iš visų šalių tuo metu, kai mieste dar tvyrojo gražiausių metų švenčių – šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų dvasia. Galėjome pasivaikščioti ramiomis senojo Drezdeno gatvėmis, gėrėtis kalėdinėmis puošmenomis, susipažinti su miesto architektūra. Taip pat apžiūrėjome Meiseno porceliano manufaktūrą, apsilankėme Berlyne.

2020-01-10