Muzika - mūsų kelias

Šie sudėtingi 2020 m. Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklai buvo ypatingi  surengtų mokinių meno stovyklų ir projektų gausa. Vasarą džiaugėmės akordeonistų ir orkestro stovyklomis, o gruodžio 16 d. įvyko paskutinis Jurbarko rajono savivaldybės finansuoto projekto „Muzika – mūsų kelias į bendrystę“ susitikimas. Nuotolinis, gaila, bet džiuginantis gausiu muzikuojančių vaikų ir jų tėvelių dalyvavimu. Aptarti nuveikti darbai ir planai ateičiai. Tėvų palaikymas ir spindinčios vaikų akys – puiki paskata siekti, kad tai ką sutrukdė atlikti karantinas, būtinai įvyktų jam pasibaigus.

Ačiū projekto vadovėms - Loretai Ševelienei, Rūtai Šličkutei, Monikai Buitkuvienei, bei  mokytojoms, kurios palaikė ir įsijungė organizuojant – Vidai Račkauskienei, Rimai Balčiūnienei.

2020-12-17