Viktorina "Spalvingasis minoras"

Sausio 31d. didelis būrys muzikos skyriaus mokinių susirinko į solfedžio viktoriną "Spalvingasis minoras". Tai buvo labai gera proga mokiniams pasitikrinti savo žinias ir gebėjimus, pamatyti kaip sekasi draugams.

Viktorina vyko dviem etapais: pirmąjame etape iš kiekvienos solfedžio grupės išsirinkome po du atstovus, surinkusius daugiausiai balų atstovauti antrąjame etape. Viktorinoje dalyvavo mokiniai nuo antros iki šeštos klasės. Klausimai ir užduotys buvo parengtos atskirai kiekvienai klasei, pagal turimas žinias ir įgūdžius. Pirmiausia mokiniai raštu atsakė į pateiktus klausimus, o vėliau išbandė jėgas klausymo ir dainavimo rungtyse.  Buvo ir susikaupimo, ir jaudulio, ir azarto, o trečiokams, penktokams ir šeštokams - maža pairtis prieš pavasarį laukiančius solfedžio egzaminus. Daugiausiai balų surinkusiems mokiniams buvo įteikti pirmos, antros ir trečios vietų nugalėtojų diplomai.

I vieta

Žilvinas Pranaitis 2kl.  Julija Pileckytė 3kl.  Gretė Kazakevičiūtė  4kl.  Kamilė Tamošaitytė 5kl.          Edita Mauraitė 6kl.

II vieta

Laura Augustaitytė 2kl.  Kamilė Ambrutaitytė  3kl.   Milda Videikaitė  4kl.   Deimantė Stoškutė 5kl.  Tadas Karanauskas 6kl.

III vieta

Simonas Mačėnas 2kl.   Miglė Jakštytė 3kl.   Sandra Lopetaitytė 4kl.   Jolanta Labinskytė 4kl.      Mykolas Norkaitis  6kl.

2011-02-02

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| |5| |6| |7| |8| [9] |10| |11|