Kviečiame

Lapkričio 15 d. 18 val. mokyklos aktų salėje vyks suaugusiųjų švietimo savaitės renginys.
Atvirų durų valanda su suaugusiųjų meninio ugdymo programos mokytojais ir mokiniais „ Išdrįsk atsiverti menui“ . Vyks suaugusiųjų dailės ugdymo mokinių darbų paroda. Koncertuos ir bendraus suaugusiųjų muzikinio ugdymo programos mokiniai ir mokytojai.

Prieš renginį bus tikrinami galimybių pasaai (ar kiti dokumentai, įrodantys vakcinacijos, persirgimo, atlikto PGR tyrimo arba antigeno testo neigiamo rezultato, antikūnų tyrimo teigiamo rezultato faktą).

Kviečiame iš anksto registruotis į renginį "Išdrįsk atsiverti menui" tel. (8 447) 72 253 arba el. p. sekretore@jurbarkosc.lt  ir nurodyti vardą, pavardę, dieną ir renginį, kuriame norite dalyvauti.

Arba el. p. meno.pav@gmail.com

2021-11-11