"Laisvės vaikai"

Į didelį autobusą vos tilpo meno mokyklos mokiniai, kovo 10 d. susiruošę dalyvauti bendrame projekte "Laisvės vaikai" Raudonės ir Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinėse mokyklose. bei Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinėje mokykloje.

Antano Sodeikos meno mokyklos jaunių choro skambios dainos apie Lietuvą, kanklininkių ansamblio nuotaikingos melodijos, trimitininkų Mildos Videikaitės ir Povilo Samuilio, jaunojo akordeonininko Žilvino Pranaičio gražūs kūriniai džiugino klusytojus. Ypač linksmai skambėję Svajūno Birgiolo armonikos garsai sukėlė ovacijas visose mokyklose. Šventiška nuotaika užkrėtė pučiamųjų instrumentų orkestro "Sodeikietis" atliekami kūriniai. Į bendrą projektą narniai įsijungė Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinės mokyklos mokiniai su programa, kuri buvo pristatyta Lietuvos Seime, skirta paminėti sausio 13 dienai. Koncertus visose mokyklose vedė mokytojas Vincas Bakšys.

2011-03-14

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| |5| |6| |7| |8| [9] |10| |11|