Svečiuose - dizainerė/iliustratorė

Balandžio 6d. meno mokyklos dailės skyriaus visų klasių mokiniai turėjo atvirą pamoką, kurią vedė dizainerė/iliustratorė iš Kauno Jūratė Veteikytė. Pamokos tema - "Ženklo kūrimas: nuo idėjos iki grafinio išpildymo".

Dizainerė pasakojo ne tik apie kasdienybėje sutinkamus ženklus - tokius kaip kelio ženklai, ar pažįstamų televizijos  kanalų ženklai, bet supažindino ir su ženklų atsiradimo bei jų vystymosi evoliucija (tokių kaip Coca Cola, Nike, Canon). Pamokos pabaigai Jūratė mokiniams uždavė atlikti pora užduočių: sukurti savo ir meno mokyklos ženklus. Vieniems geriau sekėsi kurti savo ženklą, kitiems - mokyklai. Baigę užduotis, visi darbus sudėjo ant stalų, kur kiekvieno kūrybinius gebėjimus galėjo įvertinti ne tik dizainerė, bet patys mokiniai vieni kitų. Pamoka neprailgo, nes buvo įdomi ir naudinga.
    Svečiuose - dizainerė/iliustratorė

Puslapiai: [1] [2]