Respublikinis edukacinis festivalis

ARTE BAROCCA respublikinis edukacinis festivalis pirmą kartą surengtas mūsų mokykloje šių metų balandžio 14 d. Festivalio idėją subrandino fortepijono mokytoja Rosita Česnulevičiūtė. Mokytoja nusprendė baroko meną, o ypač muziką, padaryti mokiniams patrauklesne veikla, paskatinti labiau domėtis ir pamėgti, kad sudėtingieji polifonijos kūriniai būtų įdomesni, mielesni, artimesni. Idėja patraukė mūsų ir visos respublikos kolegų dėmesį. Į festivalio koncertą sugužėjo virš šimto mokinių ir mokytojų iš Šakių, Šilalės, Raseinių, Kėdainių, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių bei mūsų mokyklos. Suplaukė dailininkų paveikslai, kuriuos, kaip virtualią parodą stebėjome koncerto metu ir internete.

Ačiū mokytojai Rositai Česnulevičiūtei, visai organizatorių komandai ir visiems nuostabiems šventės dalyviams!

2022-04-15