V. Žemliausko kūrybos popietė

Kovo 31d. popietę mokiniai ir mokytojai buvo kviečiami į mokyklos aktų salę paklausyti mokytojo Vidmanto Žemliausko instrumentinės muzikos kūrinių. Ilgamečio mokyklos pedagogo kūrybą pristatyti buvo pasiruošęs gausus būrys jaunųjų atlikėjų.

Pirmieji pasirodymą pradėjo akordeono klasės mokiniai - Simas Tarasovas, Renatas Jurkšaitis ir Žilvinas Pranaitis. Jie pagrojo polkutes linksmais pavadinimais "Džiugi diena", "Gera nuotaika", "Linksmieji muzikantai".  Romantiškai ir šiltai suskambėjo Gabrielės Undraitytės, Miglės Matukevičiūtės ir jų mokytojos Rimos Balčiūnienės kanklių trio atliekami  kūriniai "Merginų valsas" ir "Polkutė linksmutė". Daugiausia savo repertuare, vadovo kurtų melodijų, turi kapela "Mituvėlė". Koncerte nuskambėjo maršas "Gimtasis Jurbarkas", valsai "Nemuno vingis", "Prie Mituvos", o taip pat keletas polkų ir autoriaus išplėtota liaudies daina "Pro eglaitę, pro pušaitę", kurią padainavo Ugnė Samulevičiūtė ir Jonė Balšaitytė. Po koncerto mokyklos direktorė Loreta Ševelienė padėkojo popietėje dalyvavusiems atlikėjams, o mokytojui Vidmantui Žemliauskui palinkėjo tolimesnės kūrybinės sėkmės.
    V. Žemliausko kūrybos popietė

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| |5| |6| |7| |8| [9] |10| |11|