Svečiai iš konservatorijos

Šių metų kovo 28 dieną meno mokyklos salėje koncertavo svečiai iš Kauno J.Gruodžio konservatorijos.  Tai konservatorijos pučiamųjų instrumentų skyriaus dėstytojų paruošti mokiniai, kurie žada dalyvauti respublikiniame J.Pakalnio pučiamaisiais instrumentais konkurse. Konservatorijos mokinius  į Jurbarko meno mokyklą lydėjo pučiamųjų instrumentų skyriaus vedėjas Vidmantas Kijauskas.

Su šia mokykla jurbarkiečius sieja sena draugystė.  Ne vienas dabartinis Antano Sodeikos meno  mokyklos mokytojas anksčiau yra baigęs Kauno J.Gruodžio konservatoriją. Jurbarko meno mokyklos mokiniai turėjo galimybę išgirsti ir pamatyti ne tik saksofonus, klarnetus, trimitus, fleitas, bet ir tokius instrumentus , kurių mūsų mokykloje nėra. Tai obojumi ir voltorna. Didelių ovacijų ir palaikymo sulaukė buvęs mūsų mokyklos mokinys, o dabar sėkmingai besimokantis toliau groti tūba  Giedrius Steponaitis. Giedrius  kada gali neatsisako padėti ir mokyklos pučiamųjų instrumentų  orkestrui „Sodeikietis“. Esame dėkingi jam už pagalbą ir linkime Giedriui ir visiems koncertavusiems mokiniams sėkmės konkurse.
    svečiai iš J.Gruodžio konservatorijos

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| |5| |6| |7| |8| [9] |10| |11|