"Padainuosime sustoję 2011m."

2011m. kovo29 dieną Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykloje vyko jau tapusi tradicine lietuvių liaudies dainų popietė  ,,Padainuosime sustoję". Popietėje dalyvavo 15 mokinių grupių. Mokiniai turėjo patys pasirinkti ir išmokti patinkančią arba negirdėtą liaudies dainą.

Visos grupės su šia užduotimi sėkmingai susitvarkė padedami mokytojų J. Žemliauskienės, L.Ševelienės, D. Lapienės ir A. Samio. Šios tradicijos tikslas atgaivinti ir išmokyti pamilti lietuvių liaudies dainas, jas dainuoti, analizuoti jų turinį. Kelios grupės liaudies dainas pristatė su savomis šiuolaikinėmis aranžuotėmis, kurios gausiai susirinkusiems žiūrovams labai patiko ir buvo kartojamos keletą kartų.
Kekvienais metais  išmokstama vis nauja liaudies daina, kurią atlieka visimokiniai ir mokytojai kartu. Šiais metais buvo pasirinkta jau liaudies daina tampančia mokyklos mokytojo K. Vasiliausko ,,Žemėj Lietuvos" ,kurią gražiai ir jausmingai visi kartu padainavo. Kiekvienas mokinys gavo autoriaus užrašytas natas su  autografu. Renginys praėjo lietuviškoje dvasioje, mokiniai buvo pasipuošę trispalve atributika.
Lauksime kitų metų šventės.

"Padainuosime sustoję  2011m."

Puslapiai: [1] [2]