Tėvelių dėmesiui!

Tėvų anketa

Gerbiamieji, norėtume Jums pateikti klausimų apie Jūsų vaikų dalyvavimą neformalaus švietimo (būrelių, klubų, sporto ar meno mokyklų, skautų ar maironiečių organizacijų ir pan.) veikloje. Švietimo ir mokslo ministerija rengiasi kai kuriems Lietuvos neformalaus vaikų švietimo sistemos pakeitimams, todėl Jūsų nuomonė padėtų mums apsispręsti ir dar geriau pritaikyti neformalaus vaikų švietimo sistemą pačių vaikų poreikiams. Į šią anketą prašytume atsakyti tėvus vaikų, kurie nuo 2011 m. rugsėjo 1 d. pradės lankyti 2–12 bendrojo lavinimo mokyklos klasę. Jei turite kelis mokyklinio amžiaus vaikus, net, jei Jums pasirodys, kad pateiksite identiškus atsakymus, prašytume užpildyti anketą kiekvienam Jūsų mokyklinio amžiaus vaikui. Prašome atsakyti į visus anketos klausimus ir po to BŪTINAI "paspausti" anketos apačioje esančią nuorodą "Submit", kad išsiųstumėte savo atsakymus.

Anketa čia:

Dėkojame už Jūsų atsakymus!
Tyrėjų grupė

2011-09-13