Koncertas muzikos dienai

Jau daug metų pasaulyje švenčiama muzikos diena. Spalio 1 dieną daug kur vyksta profesionalių ir saviveiklinių atlikėjų koncertai. Ne išimtis ir mūsų mokykla. Mūsų mokiniai ir mokytojai labai atsakingai ruošėsi šiam koncertui nevien todėl, kad esame su muzika susieję savo gyvenimą, bet dar ir todėl, kad laukėme svečių iš kaimyninės Latvijos.

Mus aplankė ir nuostabiu dainavimu sužavėjo Jelgavos gimnazijos mišrus choras. Rugsėjo 30 dieną mūsų mokykloje vyko tikrų tikriausias tarptautinis muzikos forumas. Kolektyvai keitė vieni kitus, dainos skambėjo tai latvių, tai lietuvių kalbomis, o koncerto pabaigoje net abiejomis iš karto, kai chorai sudainavo "Saule,perkons,Daugava". Koncertas priminė mažytę dainų šventę, kurioje dalyvavo virš šimto atlikėjų ir visų širdyse įžiebė dar didesnę meilę muzikai.

Mokytoja D.Lapienė

Jelgavos gimnazijos choras