Akcija "Laimina miestą angelai

Įsileisk vidun Angelą.
Ant jo sparnų Gerumas supasi.
Jo širdyje meilė gyvena.
Tokia didelė,kad visam pasauliui užtenka.
Dovanas dalija.
Tik prisiglausk prie jo...
Gruodžio 7dieną, Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos dailės skyriaus mokiniai buvo pakviesti dalyvauti Advento akcijoje "Laimina miestą angelai", kurią surengė Kauno tautinės kultūros centras.

Šis kultūros centras Advento metu kasmet organizuoja vaikams, jaunimui,visai šeimai renginių ciklą, kurių metu stengiamasi sukurti Kalėdų laukimo nuotaiką,atskleisti šventės prasmę.Vienas tokių renginių ir buvo Advento paroda - akcija "Laimina miestą angelai", kurios metu buvo organizuojama knygų skirtukų gamyba. Akcijoje dalyvavo nemažai  mokyklų iš Kauno miesto ir rajono,o taip pat ir  mūsų meno mokyklos mokiniai. Mokiniai akcijos metu iš įvairių medžiagų kūrė knygų skirtukus su angelo motyvu. Visi pagaminti skirtukai sekančią dieną buvo padovanoti Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčios bendruomenei.
Įdomiausių skirtukų autoriai buvo apdovanoti. Jų tarpe buvo ir mūsų  meno mokyklos dailės skyriaus mokinės - Kristina Vainauskaitė ir Austėja Dilytė. Jos gavo ne tik padėkos raštus, bet ir suvenyrinius angelus.
Tą dieną mokiniai ne tik dalyvavo akcijoje, bet lankėsi ir Kauno pilyje, paveikslų galerijoje, senamiestyje - kur jau stovėjo šventėms  papuošta įspūdinga Kalėdų eglė.

"Laimina miestą Angelai"

Puslapiai: [1] [2]