Išvyka į muzikinį teatrą

Gruodžio 11 dienos oras nieko gero nežadėjo. Sekmadienį  iš apniukusio dangaus pasipylė šlapios snaigės, kurias nešiojo stiprus vėjas. Tokiu oru nesinorėjo niekur nosies iškišti. Bet... Dangus nušvito, gūsingas vėjas dingo, šlapios snaigės sutirpo. Tokią dieną meno mokyklos mokiniai išsiruošė į Kauno muzikinį teatrą.

Nors nerimavome dėl kelyje pasitaikiusio autobuso gedimo, bet puikus vairuotojas R.Šimkus saugiai ir laiku atvežė pilnutėlį autobusą keleivių į Kauno miestą. Mokiniai pabiro Rotušės aikšteje, grožėjosi nuostabia Kalėdine eglute,  su išmone padaryta iš plastiko butelių. Netgi Kalėdų Senelį ten sutiko. Mirksėjo fotoaparatų blykstės, visi stengėsi užfiksuoti puikius reginius.  Apžiūrėję Kauno miesto eglę, nuskubėjome į Kauno muzikinį teatrą. Mokiniai stebėjo I.Kalmano operetę " Grafaitė Marica". Trijų valandų spektaklis su puikia muzika, šokiais neprailgo mūsų žiūrovams. Pasisėmę gerų emocijų, su pakilia nuotaika vėlų vakarą grįžome į Jurbarką. Kelionė buvo puiki!
    Išvyka į muzikinį teatrą

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| |5| |6| |7| [8] |9| |10| |11|