Laisvės gynėjų diena

Š.m. sausio 13d. Vytauto Didžiojo mokykloje vyko koncertas, skirtas Laisvės gynėjų dienai paminėti. Mes  labai džiaugiamės  gausiu Vytauto Didžiojo mokyklos  mokinių skaičiumi, besimokančių Antano Sodeikos meno mokykloje.

Savo programą atliko:

T.Šukaitis (mokytojas A.Marcinkevičius), J.Mockutė (mokytoja D.Švedienė), A.Vidutytė (mokytoja V.Vasiliauskienė), P.Jundulas (mokytojas V.Binkauskas), M.Karopčikaitė (mokytoja R.Balčiūnienė), G.Onusaitis (mokytojas A.Marcinkevičius), G.Mockevičiūtė (mokytojas K.Vasiliauskas), I.Kelpšas (mokytojas V.Binkauskas), D.Šilkauskaitė (mokytoja V.Misiūnienė), D.Smirnovaitė (mokytoja V.Misiūnienė), S.Birgiolas (mokytojas A.Marcinkevičius), mergaičių ansamblis (mokytoja D.Lapienė), pučiamųjų orkestras "Sodeikietis" (mokytojas A.Marcinkevičius).

2010-02-04

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| |5| |6| |7| |8| |9| [10] |11|