S. Šimkaus 125- osios gimimo metinės

Šeštadienį, vasario 4d. sukako 125 metai, kai gimė kompozitorius, chorų vadovas - mūsų kraštietis Stasys Šimkus. Ta proga kultūros centre buvo surengta graži chorų šventė.
Nors dėl didelių šalčių daug kas abejojo,ar šventė įvyks. Šventėje sulaukėme svečių iš Klaipėdos St.Šimkaus konservatorijos ir Jonavos. Gražią programą atvežė klaipėdiečiai, liaudies instrumentų ansamblis visiems pakėlė nuotaiką. Paskui chorai keitė vieni kitus. Jurbarko chorams buvo garbės reikalas dalyvauti šiame koncerte, tai visi tai ir padarė.
Labai gaila, kad šalčiai labai išretino meno mokyklos choristų gretas:kas apsirgo, kai kam pritrūko atsakomybės jausmo... Dainavome gana sudėtingą moksleivių dainų šventės repertuarą, nors jis ir nesuskambėjo kaip norėtųsi, bet savo užsibrėžtą tikslą padarėme. Tikimės, kad orai atšils, mokiniai susirinks į mokyklas ir chorai uždainuos skambiau.

2012-02-06

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| |5| |6| |7| [8] |9| |10| |11|