Koncertai Vasario 16 - ąjai

Jau keleri metai mūsų mokyklos koncertinė grupė Vasario 16-osios išvakarėse aplanko Jurbarko rajono mokyklas. Taigi, šių metų vasario 15-ąją jau nuo pat ryto rinkosi trims koncertams nusiteikę jaunieji atlikėjai. Susėdę į autobusą, išvyko į Vytėnų, Raudonės ir Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindines mokyklas. Raudonės ir Skirsnemunės mokyklų mokiniai su mokytojais taip pat buvo paruošę trumpas programėles, skirtas Vasario 16-ąjąi paminėti ir su jomis  gražiai įsiliejo į mūsų muzikinę programą. Smagiausia tai, kad savose mokyklose galėjo pasirodyti mūsų meno mokykloje įvairių specialybių besimokantys mokiniai. Juos šiltai sutiko, palaikė ir negailėjo aplodismentų jų draugai, klasiokai ir mokytojai. Nors truputį ir pavargę, bet linksmi, smaguriaudami "uždirbtais" saldumynais, grįžome namo jau planuodami naujas koncertines keliones...

Vasario 16- osios koncertai

Puslapiai: [1] [2]