"Šviesoforo " konkursas

Balandžio 26d. Antano Sodeikos meno mokykloje vyko rajono pradinių klasių mokinių "Šviesoforo" konkursas. Šis tradicinis renginys jau daugelį metų vyksta mūsų mokykloje. Mažuosius saugaus eismo žinovus pasveikino mūsų mokyklos mokiniai: pianistės Edita Mauraitė ir Augustė Dilytė, trimitininkas, respublikinio J.Pakalnio pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais laureatas Povilas Samuilis. Gražų V.A.Mocarto kūrinį susirinkusiems salėje skyrė smuiko mokytojas K.Vasiliauskas su dukra Marija. Mums ypatingai malonu, kad tarp pradinių klasių komandų narių yra ir mūsų mokyklos mokiniai. Tai Jurbarko Naujamiesčio mokyklos komandos narys ir puikus muzikantas Povilas Samuilis bei Skirsnemunės J.Baltrušaičio pagrindinės mokyklos komandos narė ir mūsų mokyklos kanklininkė Malvina Palaitytė. Linkime saugaus eismo žinovams sėkmės konkurse!

2012-04-30

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| |5| |6| [7] |8| |9| |10| |11|