Svečiuose - Šiaulių muzikos mokykla

Balandžio 11d. mūsų meno mokykla sulaukė svečių iš Šiaulių I-osios vaikų muzikos mokyklos. Koncertą organizavo buvęs mūsų meno mokyklos direktorius Ramūnas Benediktas Zubrickas, kuris šiuo metu dirba Šiaulių vaikų muzikos mokykloje. Buvęs direktorius mūsų mokykloje pradėjo dirbti po tarnybos tarybinėje armijoje. Ramūnas Zubrickas seniai brandino mintį atvažiuoti su koncertine programa į jaunystės miestą ir buvusią darbovietę. Mums labai malonu, kad ši buvusio direktoriaus svajonė išsipildė. Koncerte skambėjo įvairi pučiamųjų instrumentų muzika, puikiai griežė smuikininkių ansamblis, didelio dėmesio ir aplodismentų susilaukė ansamblis "Ritmas kitaip". Šis šaunus kolektyvas ritmą sugeba išgauti įvairiais netradiciniais instrumentais. Džiaugiamės viešnage ir puikiu koncertu!

2012-04-13

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| |5| |6| [7] |8| |9| |10| |11|