Šauniausias pradinukas

Š.m. gegužės 16d. "Šviesos" laikraščio priedas "Vaikų trečiadienis" surengė finalinį "susirėmimą" geriausiems rajono pradinukams. Mūsų meno mokyklos dailės skyrių atstovavo antrokas Rokas Grinkevičius, kurį atstovauti finale išrinko klasiokai. Roko konkurentais tapo dar devyni pradinukai iš viso rajono, taip pat išrinkti savo mokyklose geriausiais. Visi pasakojo ką mėgta, kas sekasi geriausiai, atsinešė savo darytus darbelius, piešinius, deklamavo eiles, grojo, dainavo, šoko...

Renginį vedė Jurbarko kultūros centro vaikų teatro "Vaivorykštė" aktoriai. Jie vaikams buvo parengę net keletą išbandymų: pabaigti sekti pasaką, suvaidinti pasakos personažą ir pan. Vaikai labai stengėsi ir visi tapo nugalėtojais!

O mes labiausiai džiaugiamės Roku!

Šauniausias pradinukas

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| |5| |6| [7] |8| |9| |10| |11|