Tarptautinis dailės pleneras Klaipėdoje

Gegužės 17-18 dienomis meno mokyklos dailės skyriaus pažangiausi mokiniai dalyvavo tarptautiniame dailės plenere "Mus jungia Baltija" Klaipėdoje. Plenerą organizavo Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras, įsikūręs prie pat jūros - Melnragėje. Tarp dalyvių taip pat buvo ir Liepojos vaikų ir jaunimo centro klubo "Pa-Pusei" mokiniai.

Pirmąją dieną dalyviai lankėsi pas pasieniečius, kurie saugo Lietuvos jūrinį pasienio ruožą, pamatė ir išgirdo daug įdomių dalykų apie jų darbą. Vėliau, pasivaikščioję prie jūros molu, dailininkai susirinko piešti. Kiekvienas galėjo piešti viską, kaip įsivaizduoja frazę: "mus jungia Baltija". Fantazija "liejosi per kraštus...."  Po darbų - dalyvių laukė pramogos - boulingas ir vakaronė. Jos metu visi žaidė žaidimus, šoko, bendravo.    Rytojau dieną mokiniai dalyvavo ekskursijoje po Klaipėdos senamiestį, prieplauką.  Vėliau, miesto centre, meno galerijoje buvo plenero aptarimas, dalyvių apdovanojimas. Po dviejų dienų intensyvaus veiksmo ir įspūdžių,  "sukritę" į autobusą, iškeliavome namo...gal būt iki kitų metų.

Pleneras Klaipėdoje

Puslapiai: [1] [2]