Koncertas su svečiais iš Vokietijos

Gegužės 28 dieną meno mokykla nekantriai laukė svečių iš Vokietijos Crailshaimo muzikos mokyklos. Svečiai atvyko nepilnai savaitei, tad rūpėjo, kad jų viešnagė Jurbarke, o ir keliaujant po Lietuvą, paliktų kuo geriausius įspūdžius. Jurbarkas ir Crailshaimas yra miestai - partneriai ir jurbarkiečiai jau ne kartą svečiavosi Vokietijoje, o taip pat priėmė svečius savo mieste. Bet pirmą kartą sulaukėme svečių iš muzikos mokyklos.

Gegužės 29- osios vakarą Jurbarko kultūros centro salėje vyko šaunus abiejų mokyklų mokinių ir mokytojų koncertas.Sekančią dieną svečiai iš Vokietijos buvo priimti miesto savivaldybėje, po to vyko į Smalininkus ir Viešvilę, kur surengė nedidelį koncertą vaikų namuose. Kelionė po Lietuvą tęsėsi: svečiai aplankė Šiaulius ir Kryžių kalną, Klaipėdą ir Kuršių Neriją, Vilnių, Kauną ir Rumšiškes. Džiaugiamės, kad mūsų kraštas ir ypatingai Jurbarko žmonės paliko puikius įspūdžius. Dėkojame šeimoms, kurios priėmė ir visapusiškai rūpinosi svečiais jų viešnagės metu. Kvietimu aplankyti Crailshaimo miesto muzikos mokyklą esame labai patenkinti ir juo būtinai pasinaudosime. Draugystė tęsiasi.
    Koncertas su vokiečiais

Puslapiai: [1] [2] [3]