Vakarų Lietuvos krašto Dainų šventė

Šilta, saulėta diena ir gaivus pajūrio oras, birželio 10 dieną Klaipėdoje pasitiko 250 kolektyvų iš visos Lietuvos.Čia vyko jubiliejinė Vakarų Lietuvos krašto dainų šventė, skirta Mažosios Lietuvos lietuvių dainų šventės 85-čiui,  kompozitoriaus Stasio Šimkaus 125-osioms gimimo metinėms ir Klaipėdos miesto 760-ajam jubiliejui paminėti. Šventėje dalyvavo įvairūs vaikų ir suaugusiųjų kolektyvai: chorai, liaudies instrumentų orkestrai, šokių kolektyvai. Dirigavo iškiliausi Lietuvos dirigentai. Didžiulė pagarba buvo parodyta "Lietuva brangi " dirigavusiam profesoriui Lionginui Abariui. Iš Jurbarko šventėje dalyvavo penki chorai, jų tarpe - ir mūsų meno mokyklos jaunių choras. 35 choristai džiaugėsi gražia švente ir nuostabiu oru. Nemažai jaunųjų choristų šventėje dalyvavo pirmą kartą ir gavo pirmąjį krikštą. Visi laimingi žygiavo Klaipėdos gatvėmis skanduodami "Jurbarkas" ir smagiai dainuodami. Po šios šventės choristai išsiskyrė tik trumpam, nes jų laukia respublikinė moksleivių dainų šventė Vilniuje -liepos 3-7 dienomis.

2012-06-15

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| |5| |6| [7] |8| |9| |10| |11|