Moksleivių dainų šventė 2012

Vasara buvo kupina renginių ir įspūdžių. Labiausiai įsimintina buvo respublikinė moksleivių dainų šventė "Mūsų vardas - Lietuva". Šventėje dalyvavo mūsų mokyklos orkestras "Sodeikietis", vadovaujamas mokytojo-metodininko A.Marcinkevičiaus, skudučių ansamblis - vadovaujamas mokytojos V.Vasiliauskienės ir jaunių choras, vadovaujamas mokytojos-metodininkės D.Lapienės. Visi kolektyvai ruošė sudėtingą šventės repertuarą visus mokslo metus ir dalyvavo atrankose į šventę.

Labai smagu, kad mūsų mokyklos pasiruošimas šventei buvo labai gerai įvertintas. Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos organizuotu vertinimu, mūsų skudučių ansambliui ir pučiamųjų instrumentų orkestrui "Sodeikietis" suteikta II meninio pajėgumo kategorija, o mokyklos jaunių chorui - I meninio pajėgumo kategorija. Sveikiname ir visi kartu džiaugiamės!

Liepos mėn. 6-8 dienomis vykusi moksleivių dainų šventė dalyvių atmintyje paliko tik gerus įspūdžius ir prisiminimus. Atvykę į Vilnių orkestrantai buvo gerai išmaudyti vasariško lietaus. Vėliau lietų pakeitė alinantis karštis, nuo kurio gelbėjo dalyviams skirtas mineralinis vanduo ir ypatingo populiarumo nusipelnęs mokyklos dušas.Mokiniai liko patenkinti nakvyne ir maitinimu Vilniaus Pilaitės vidurinėje mokykloje. Po skambių dainų Vingio parko estradoje, po orkestrų eitynių miesto gatvėmis ir puikaus vakaro Kalnų parke, liko neišdildomi šventės prisiminimai.

Moksleivių dainų šventė

Puslapiai: [1] [2]