Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla muzika daile choreografija
 
 
 

    Veiklos sritys > Fortepijono ir styginių instrumentų

  • Jovita Misiūnienė – fortepijono mokytoja metodininkė. Metodinės grupės pirmininkė.
  • Danutė Švedienė – fortepijono vyr. mokytoja
  • Rosita Česnulevičiūtė - fortepijono mokytoja metodininkė
  • Vida Račkauskienė – smuiko vyr. mokytoja

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Fortepijono skyriuje dirbančių mokytojų dėka mokiniai daug koncertuoja. Jie yra ne tik nuolatiniai mokyklos, rajono, bet ir respublikinių renginių, koncertų, festivalių dalyviai.

Kiekvienais metais Kaune vyksta respublikinis jaunųjų pianistų festivalis. Šio festivalio organizatorių dėka mokyklos jaunieji pianistai yra groję pačiose gražiausiose Kauno miesto koncertinėse salėse: valstybinėje filharmonijoje, Juozo Gruodžio konservatorijoje, menininkų namuose, Mykolo Žilinsko dailės galerijoje, Juozo Naujalio meno mokykloje, Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje, Povilo Stulgos tautinės muzikos instrumentų muziejuje, Vytauto Didžiojo universitete ir kt.

Fortepijono skyriaus mokytojai yra užmezgę draugiškus ryšius su Šiaulių 1-os muzikos, Raseinių, Šakių, Kazlų Rūdos meno mokyklomis. Vyksta gražūs apsikeitimai koncertais, pasidalinimas patirtimi, organizuojamos edukacinės programos.

Nuo 2011 metų skyriaus mokytojų iniciatyva Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykloje organizuojamas respublikinis jaunųjų pianistų festivalis „Pavasario mozaika“, kuriame dalyvauja moksleiviai iš įvairių respublikos meno ir muzikos mokyklų.

Patys talentingiausi jaunieji smuikininkai ir pianistai dalyvauja respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose, kuriuose puikiai atstovauja mokyklai ir laimi prizines vietas. 

 

    Fortepijonas


 
artimiausi renginiai
renginiai