2021-08-31

Rugsėjo 1 d. 13 val. Antano Sodeikos meno mokyklos aktų salėje vyks pirmasis šventinis susitikimas pirmokams. Vyresnių klasių mokiniams informaciją apie pirmuosius susitikimus mokytojai perduos individualiai.

2021-08-30

Priėmimas į meno mokyklą įvyko sklandžiai ir sėkmingai. Džiaugiamės ir rugsėjo 1-ąją laukiame gražaus būrio pirmokų.
Jei nesuspėjote dalyvauti priėmime, bet širdyje kirba noras mokytis meno mokykloje - kviečiame kreiptis. Mokykla dar galėtų priimti keletą mokinių į pučiamųjų, chorinio dainavimo, solinio dainavimo, akordeono, kanklių klases.

Meno mokykla taip pat vykdo ankstyvojo meninio ugdymo ir suaugusiųjų meninio ugdymo programas. Kviečiame 4-6 metų vaikučius bei suaugusiuosius tapti mūsų mokyklos mokiniais.

Vasaros stovykla

2021-08-27

Gražia tradicija tapo kasmetinė orkestro „Šventė“ vasaros stovykla, kurią organizuoja aktyvūs ir pilni idėjų orkestro vadovai Vincas Bakšys, Gytis Gvozdas ir Vytis Binkauskas. Po vasaros pasiilgti draugai ir muzika smagiai nuteikia artėjantiems mokslo metams. Vasaros stovykla – puikus laikas perimti patirtį iš kitų orkestrų ir muzikantų, todėl kasmet džiugina pakviesti lektoriai, kurie mokiniams ir mokyklos pedagogams perteikia naujausias idėjas, patirtį. Šiais metais įvairių muzikinių dalykų mokytojams ir orkestrantams meistriškumo pamokas vedė Kauno pučiamųjų instrumentų orkestro „Ąžuolynas“ dirigentas, klarnetininkas Giedrius Vaznys ir pedagogas bei atlikėjas perkusininkas Viačeslavas Krasnopiorovas.

Priėmimas į meno mokyklą

2021-08-23

Kviečiame nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. mokytis

Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykloje!

Siūlome rinktis akordeono, kanklių, pučiamųjų instrumentų, chorinio dainavimo (su fortepijono pamokomis), solinio dainavimo,  šokio mokomąsias programas. Gitaros meninės saviraiškos programą.

Prašymą galite parašyti meno mokykloje,

arba namuose užpildyti formą, kurią rasite mokyklos svetainėje ir  atsiųsti ją elektroniniu paštu info@jurbarkomenomokykla.lt

Priėmimas bus vykdomas rugpjūčio 25d. 17 val.