IMPRESIJOS

2021-06-25

Birželio 21-25 dienomis vyko tarptautinis konkursas „Impresijos“, skirtas Klaipėdai - Europos Jaunimo Sostinei 2021. Jį organizavo labdaros ir paramos fondas  „Baltijos impresijos“ kartu su Klaipėdos universitetu bei Lietuvos teatro ir muzikos akademija. Stygininkus vertino kompetentinga komisija iš Lietuvos, Vokietijos, Švedijos, Šveicarijos, Italijos ir Rusijos. Mūsų mokyklos 6 klasės smuikininkė Ugnė Preimonaitė pelnė 1 vietą. Taip pat gavo kvietimą groti Gala koncerte rugpjūčio 1 dieną Klaipėdos fakultetų koncertų salėje. Pirmos vietos laimėtojai Ugnei skirtas specialus prizas -  kvietimas į vasaros stovyklą rugpjūčio 23-28 dienomis, kurį organizuoja Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija.

Džiaugiamės ir didžiuojamės tokiais rimtais pasiekimais. Sveikiname Ugnę  ir jos mokytoją Vidą Račkauskienę!

Didžiausia padėka Ugnės tėveliams, kurių parama, paskatinimas ir nuolatinis rūpestis suteikė galimybes skleistis jaunam talentui. Atskiras ačiū -  Ugnės akompaniatorei Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos mokytojai, Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos, Juozo Naujalio menų gimnazijos akomponiatorei Paulei Galinienei. Gerbiama akompaniatorė taip pat dalyvavo konkurse „Impresijos“ akompaniatorių kategorijoje ir pelė III- ąją vietą. Nuoširdūs sveikinimai jai!

In corpore

2021-06-08

Gražiu akcentu mokyklos kanklininkės užbaigia šiuos mokslo metus - sudalyvavo dar viename virtualiame respublikiniame konkurse “In Corpore”. Samanta Lopetaitytė - jau ketvirtame šiais metais. Šį kartą pelnė II vietą. Samantai akomponavo mokytoja Roma Vaznienė. Sveikiname!

Na o mažosios pirmos klasės kanklininkės Rugilė, Miglė ir Vakarė šiame konkurse dalyvavo kaip ansamblis ir pelnė III vietą!

Sveikiname mergaites ir jų mokytoją Rimą Balčiūnienę!

Konkursas "Muzika - @"

2021-06-04

Sveikiname II – ojo “MUZIKA-@” konkurso laureatus!

Samanta Čepauskaitė – 2 vieta!

Ajus Žemaitis - 3 vieta!

Mokytojas - Vytis Binkauskas

Tautiniai gaidų raštai

2021-06-03

Sveikiname Samantą Lopetaitytę ( mokytoja Rima Balčiūnienė), sėkmingai sudalyvavusią I-ajame virtualiame Respublikiniame tautinių instrumentų solistų konkurse „Tautiniai gaidų raštai“, Kauno 1-oje muzikos mokykloje, kur skambėjo lietuvių liaudies muzika, arba lietuvių kompozitorių kūriniai. Samantai akomponavo mokytoja Roma Vaznienė.