Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla muzika daile choreografija
 
 
 

     Kalėdinis renginys

  Sekmadienį, gruodžio 16d., atėjo tikroji žiema. Nei užpustytos gatvės, stiprus vėjas, neišgąsdino nei šventės dalyvių, nei žiūrovų, skubančių į meno mokyklą. "2012 -uosius palydint", taip vadinosi koncertas, kuriame dalyvavo chorai - respublikinės moksleivių dainų šventės dalyviai: meno mokyklos jaunių choras, Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos merginų choras "Saulė", bei kultūros centro berniukų ir jaunuolių choras "Bildukai".

  Smagiomis dainelėmis pasirodymą pradėjo jauniausi dainininkai, tai meno mokyklos chorinio dainavimo skyriaus pirmokės ir mažieji "Bildukai". Juos keitė pagrindiniai atlikėjai - dainų šventės dalyviai. Vaikinų ansamblis žiūrovams dovanojo "Husarų maršą", "Gegužinę" ir kaip visada, buvo palydėti audringais plojimais.  Koncerte padėkojome mokytojams, kurie lydėjo kolektyvus į dainų šventę ir kartu su žiūrovais sudainavome "Mūsų dienos kaip šventė". Paskutinėje koncerto dalyje į sceną buvo pakviesti šiais mokslo metais į chorus atėję naujokai. Jie taip pat jau turėjo ką parodyti: sudainavo keturias naujai išmoktas dainas. Padedant patyrusiems choristams, dainos nuskambėjo gana gražiai. Koncertą taip pat papuošė  jaunieji smuikininkai - Alanas, Reinas ir Indrė, kuriems vadovauja mokytoja Vida Račkauskienė. Jiems akomponavo choristės Kamilė Ambrutaitytė ir Greta Trumpytė. 

 Prieš ir po koncerto savo gražiais darbeliais  visus susirinkusius stebino dailės skyriaus mokiniai. Vyko ne tik kalėdinė mugė, kurioje buvo galima įsigyti šventinių atvirukų, sapnų gaudyklių ir kitų gražių dalykėlių, bet ir paroda, kurioje eksponuojamos ikonos, įspūdingo dydžio angelai ir netradicinės kalėdinės eglutės. 

Dėkojame visiems šventės organizatoriams, dalyviams ir svečiams. 


    Kalėdinis koncertas< Atgal


 
artimiausi renginiai
renginiai