Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla muzika daile choreografija
 
 
 

     IX - asis festivalis 

Šiemet nuaidėjo jau IX - asis respublikinis jaunųjų pianistų festivalis - maratonas. Tai labai įdomus renginys, kito tokio respublikoje nėra. Sausio 16d. 12.00val. - aštuoniose Kauno miesto salėse skambėjo fortepijono muzika. Grojo 338 mokiniai iš 29 respublikos meno ir muzikos mokyklų. Juos renginiui ruošė - 177 mokytojai.

Šio festivalio visada labai laukia Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos jaunieji pianistai. Jau nuo pat mokslo metų pradžios jam atsakingai ruošiasi ir gražiai pasirodo.
Šiemet mes grojome jaukioje Kauno I – os muzikos mokyklos salėje. Artistiškumu vyresniesiems nenusileido jauniausia mūsų pianistė Kamilė Ambrutaitytė. Ansambliškumu ir muzikalumu klausytojus sužavėjo Editos Mauraitės ir Jonės Marijos Mockutės fortepijoninis duetas. Nuotaikingai skambino šeimyninis duetas – Ignas ir Greta Juškevičiai. Ne pirmus metus ansamblyje groja Dovilė Šilkauskaitė ir Deimantė Smirnovaitė. Mergaitės kaip tikros artistės pakerėjo publiką, atlikusios lietuvių kompozitoriaus Sigimanto Žentelio pjesę „Pabūnam...“.                            

Renginiui mokinius paruošė mokytojos Danutė Švedienė ir Jovita Misiūnienė.                            

Kauno festivalis atnešė daug džiaugsmingų ir prasmingų akimirkų ne tik mokytojams ir mokiniams, bet ir jų tėveliams, kurie lydėjo savo vaikus į koncertą ir klausėsi jų grojimo.                            

Grįžome pilni įspūdžių, išgirdę daug gražios muzikos, atliekamos bendraamžių. Tai buvo didelė vaikų muzikos šventė.


2010-02-08

< Atgal


 
artimiausi renginiai
renginiai