"Grande Mozart" lauretės

I Tarptautinis instrumentinis konkursas ,,Grande Mozart”, skirtas V.A. Mocarto 265- sioms gimimo metinėms paminėti, vyko nuotoliniu būdu Nur - Sultan mieste. Jį organizavo tarptautinis festivalių judėjimas ,,Astana Stars”. Konkurse dalyvavo atlikėjai iš šių šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Gruzijos, Armėnijos, Azarbaidžano, Kazakstano, Uzbekistano ir Maltos. Komisijos pirmininkas nusipelnęs meno veikėjas RK, fortepijono katedros profesorius Nurlan Izmailov, Latvijos kompozitorius Ikars Rungis, Azerbaidžano meno mokyklos nusipelniusi mokytoja Ilhama Agayeva.

Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklai atstovavo fortepijono klasės mokytojos Rositos Česnulevičiūtės mokinė Elzė Spaustynaitytė, jos pasirodymas įvertintas I vietos laureato diplomu 2 amžiaus kategorijoje ir smuiko klasės mokytojos Vidos Račkauskienės mokinė Ugnė Preimonaitė, jos pasirodymas įvertintas I vietos laureato diplomu 3 amžiaus kategorijoje.

Nuoširdžiai sveikiname mergaites ir jų mokytojas!

2021-03-20