Džiaugiamės

Šių metų rugpjūčio 1 - 7 dienomis nedideliame Lietuvos miestelyje Troškūnuose bus organizuojama kūrybinė stovykla „Orkestras“ . Stovyklos organizatorius profesorius, altininkas, muzikologas, Šv. Kristoforo kamerinio orkestro įkūrėjas - maestro Donatas Katkus. Stovykloje laukiami tik styginiais instrumentais muzikuojantys mokiniai. Į stovyklą jie buvo atrenkami iš visos Lietuvos. Kvietimus atvykti gavo 20 gabiausiųjų. Didžiuojamės, kad savo įrašytą repertuarą siuntė ir į stovyklą buvo pakviesta mūsų mokyklos 6 kl. smuikininkė Ugnė Preimonaitė (mokytoja Vida Račkauskienė).

Kūrybinėje stovykloje laukia įdomi programa, susitikimai su įvairiais žinomais muzikais, kultūros veikėjais, kuriuose jie dalinsis savo patirtimi su jaunaisiais menininkais. Vyks meistriškumo pamokos su smuikininku Martynu Švėgžda von Bekker, improvizacijos su pianistu Dariumi Mažintu ir smuikininke, dainų autore bei atlikėja Asta Bria. Po penkių bendro darbo dienų atvyks Šv. Kristoforo kamerinis orkestras ir repetuos bendrą programą bei visus sujungs į vieną didelį orkestrą, kuris pasirodys viešai bendrame stovyklos uždarymo koncerte Troškūnų Švč. Trejybės bažnyčioje.

2021-05-06