Sveikiname Ugnę Preimonaitę!

Gegužės 28d. Vilniaus muzikos mokykloje "Lyra" vyko IV respublikinis muzikos ir meno mokyklų styginių instrumentų solistų konkursas "Perpetuum mobile". Konkursui mūsų mokyklos smuikininkė VI kl. mokinė Ugnė Preimonaitė (mokytoja Vida Račkauskienė) siuntė vaizdo įrašą su virtuozinio charakterio pjese. Pasirodymas buvo įvertintas aukščiausiu apdovanojimu GRAND PRIX .

Gegužės 31d. Klaipėdoje vyko Tarptautinis instrumentinis muzikos jaunųjų atlikėjų konkurso „Ad Libitum" II etapas. Konkurse styginių instrumentų IV grupėje A kategorijoje Ugnė surinko 98,3 balus ir tapo 1 vietos laureate.

Tarptautiniame konkurse „Amicitia sonans“ jaunoji atlikėja pelnė diplomą „Už puikiai atliktą lietuvių kompozitoriaus kūrinį“ ir laureato diplomą, o konkurse „Viva musica“ antrąją vietą.

Didžiuojamės jaunąja smuikininke Urte Preimonaite ir jos puikia mokytoja Vida Račkauskiene!

2021-06-01