Vasaros stovykla

Gražia tradicija tapo kasmetinė orkestro „Šventė“ vasaros stovykla, kurią organizuoja aktyvūs ir pilni idėjų orkestro vadovai Vincas Bakšys, Gytis Gvozdas ir Vytis Binkauskas. Po vasaros pasiilgti draugai ir muzika smagiai nuteikia artėjantiems mokslo metams. Vasaros stovykla – puikus laikas perimti patirtį iš kitų orkestrų ir muzikantų, todėl kasmet džiugina pakviesti lektoriai, kurie mokiniams ir mokyklos pedagogams perteikia naujausias idėjas, patirtį. Šiais metais įvairių muzikinių dalykų mokytojams ir orkestrantams meistriškumo pamokas vedė Kauno pučiamųjų instrumentų orkestro „Ąžuolynas“ dirigentas, klarnetininkas Giedrius Vaznys ir pedagogas bei atlikėjas perkusininkas Viačeslavas Krasnopiorovas.

2021-08-27