Paroda Sankt Peterburge

Visada smagu dalintis puikiomis naujienomis, ypač prieš šv. Kalėdas!!! Varėnos J. Čiurlionytės menų mokyklos organizuoto Tarptautinio vaikų ir jaunuolių konkurso „Ragana“ skirto Marijos Gimbutienė 100- osioms metinėms paminėti konkursinių darbų paroda 2021 m. lapkričio 15 – gruodžio 5 dienomis eksponuojama Sankt Peterburgo Vasileostrovskio rajono jaunimo namuose.

Parodą organizavo Sankt Peterburgo miesto ir srities lietuvių etninės kultūros klubas „Vyturėlis“ (vadovė Liuda Kašina), Vasileostrovskio rajono jaunimo namai ir Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Sankt Peterburge.

Primename, kad konkurse dalyvavo 276 vaikų darbai iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Italijos ir Rusijos. Iš mūsų meno mokyklos šiame konkurse laureatėmis tapo Saulė Griškutė ir Aistė Krištopaitytė, diplomantas Domas Knašys.

Bet parodoje dalyvauja ir kitų konkurse dalyvavusių mūsų mokinių darbai - Ūlos Sabataitytės, Medos Masaitytės, Aurelijos Vaitkutės, Nojaus Remeikos, Andrėjos Rukšnaitytės.

2021-12-10