Smuikininkės

Kovo 28 d. Kaišiadorių meno mokykloje įvyko I-asis respublikinis jaunųjų pianistų ir stygininkų konkursas ŽAVINGOJI PJESĖ. Konkurse dalyvavo 337 atlikėjai iš visos Lietuvos. Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos 7 klasės mokinė Ugnė Preimonaitė TECHNINĖS pjesės kategorijoje tapo Grand Prix laimėtoja, o KANTILENINĖS pjesės - III vietos laureate. 2klasės mokinės Geda Mašiotaite ir Severija Juškauskaite KANTILENINĖS pjesės kategorijoje - I vietos laureatės. Jų mokytoja Vida Račkauskienė, akomponavo Mantas Liutikas.

Tą pačią dieną vyko ir respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas,, Naujieji atradimai 2022".

Šiais metais konkurse dalyvavo virš 500 dalyvių iš 72 Lietuvos meno ir muzikos mokyklų.

Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklai atstovavo trys smuiko klasės mokinės Severija Juškauskaitė 3 kl. Geda Mašiotaitė 3 kl. Ugnė Preimonaite 7 kl. Visos smuikininkės savo grupėje pelnė po III vietą.

Sveikiname smuikininkes ir jų mokytoją Vidą Račkauskienę!

2022-03-30