Dailės projektas

Gegužės 9 d. mūsų mokyklos dailės skyriaus 4 -5 klasių mokiniai dalyvavo projekte "Kietas ir užsispyręs. Šarūno Šimulyno retrospektyva". Kūrybinese dirbtuvėse mokiniai kūrė ekslibrisus, skirtus šiam dailininkui. Šarūnas Šimulynas (1939 - 1999 m.) yra mūsų kraštietis, gimęs Veliuonoje. Jis priklausė ir grafikos, ir monumentaliosios dailės, ir skulptūros sekcijoms. Kūrė freskas, vitražus, dekoratyvinius reljefus, skulptūras interjeruose ir atvirose erdvėse. Sukūrė daug tapybos darbų. Kūrė ir eilėraščius.

Kūrybines dirbtuves mūsų mokiniams vedė dailininko dukra, taip pat dailininkė Ula Šimulynaitė.

Nuo gegužės 20 d. sukurti mokinių ekslibrisai, kartu su Š. Šimulyno darbais bus eksponuojami Veliuonos kultūros centre.

Kviečiame aplankyti!

2022-05-11