Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla muzika daile choreografija
 
 
 

     "Kartą metuose"

Kartą metuose  meno mokykla rengia didelį ataskaitinį koncertą miesto visuomenei Jurbarko kultūros centre. Šiais metais, balandžio 15 dieną kartu su mūsų mokyklos kolektyvais  koncertas, kuriame dalyvavo svečiai iš Kaliningrado srities Zelenogradsko  miesto vaikų meno mokyklos, buvo skirtas Tarptautinei kultūros dienai.

   Koncerte pasirodė Jurbarko meno mokyklos liaudiška kapela ir šokėjų kolektyvas „ Mituvėlė“ , vadovaujami mokytojų Vidmanto Žemliausko ir Kristės Donauskienės. Gražiai skambėjo kanklininkių ir skudutininkių atliekamos melodijos. Mokines koncertui ruošė mokytojos Rima Balčiūnienė ir Valda Vasiliauskienė.  Jaunųjų  smuikininkų ansamblis,  vadovaujamas mokytojos Vidos Račkauskienės, atliko rimtą klasikinę muziką. Meno mokyklos jaunių choras, diriguojamas mokytojos Danutės Lapienės, visada džiugina skambiomis dainomis. Be kolektyvų išgirdome ir individualius atlikėjus. Gėrėjomės mažosios Kamilės Ambrutaitytės skambinamu fortepijoniniu kūriniu ir jaunojo trimitininko Povilo Samuilio atlikta pjese. Mokyklą baigianti mokinė Jonė Marija Mockutė  skambino fortepijonu slavišką melodiją. Šiuos mokinius moko mokytojai Jovita Misiūnienė, Vincas Bakšys ir Danutė Švedienė.  Visada malonu koncertuose matyti ir girdėti buvusius mūsų mokyklos mokinius. Mielai talkina mokyklos kolektyvams buvę mokiniai: R.Balčiūnaitė, J.Bundza, G.Sabataitis, M.Matukevičiūtė, ir dar daugelis kitų.  Šiemet mokyklos koncerte dalyvavo toliau muzikos mokslus tęsiantys buvę mokyklos mokiniai. Tai du  LMTA studentai: buvęs klarneto specialybės mokinys, o dabar tarptautinių konkursų laureatas, būsimasis dirigentas Giedrius Vaznys ir buvęs fortepijono specialybės mokinys, o dabar magistrantas Danas Juškevičius. Koncertą paįvairino mokyklos vaikinų ansamblis ir neseniai savo malonumui padainuoti susibūręs mokytojų ansamblis. Mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestro „Sodeikietis“, kuriam vadovauja nepailstantis mokytojas Algirdas Marcinkevičius,  darni ir pakili muzika žiūrovus ir klausytojus nuteikė labai šventiškai. Graži scenografija, kurią ruošė dailės mokytoja Inesa Bosaitė ir dailės skyriaus mokinių darbai kultūros centro fojė neliko žiūrovų nepastebėti.                      

Ypatingą nuotaiką  suteikė svečiai iš Zelenogradsko meno mokyklos įsijungę i bendrą koncertą. Nuostabios rusų liaudies melodijos, atliekamos puikaus ansamblio, vadovaujamo Larisos Sevastjanovos,  sužavėjo žiūrovų širdis. Rusų dainoms  bajanu pritarė Viačeslavas Kolbanovas, šio instrumento virtuozas.  Draugystė tarp mūsų ir Zelenogradsko meno mokyklų užsimezgė jau anksčiau. Jurbarko meno mokyklos dailės skyriaus mokiniai buvo pakviesti dalyvauti tarptautiniame vaikų kūrybos festivalyje Zelenogradske. Labai džiugu, kad mūsų mokyklos dailės skyriaus II klasės mokinės aštuonmetės  Saulės Ignatavičiūtės darbas pelnė I laipsnio diplomą. Mokinę dailės paslapčių moko mokytoja Inesa Bosaitė. Kad draugystė nenutrūktų, o tik tvirtėtų, Zelenogradsko meno mokyklos mokiniai, lydimi  mokyklos direktorės Tamaros Sidorovos,  buvo pakviesti į mūsų mokyklos bendrą koncertą.  Jurbarko meno mokyklos direktorė Loreta Ševelienė po koncerto džiaugėsi gražia draugyste , tikėdama kad ji  toliau tvirtės ir plėsis. Mokyklos direktorė dėkinga mokinių tėvams ir šeimoms, kurios priėmė, apgyvendino ir rūpinosi svečiais, bet labiausiai direktorė dėkinga savo mokyklos mokiniams ir mokytojams už puikiai atliktą didelį darbą, pristatant mokyklą, jos kolektyvus Jurbarko miesto visuomenei.  


    Koncertas "Kartą metuose"


< Atgal


 
artimiausi renginiai
renginiai