Ankstyvasis ugdymas

•   Monika Buitkuvienė – muzikos vyr. mokytoja
  •   Inesa Bosaitė – dailės mokytoja metodininkė
  •   Ieva Janauskaitė – šokio vyr. mokytoja

Mokykloje vykdomas ankstyvasis meninis ugdymas (3-6 metų amžiaus vaikams), suteikiantis galimybę kuo anksčiau atskleisti ir vystyti vaiko prigimtinius meninius gebėjimus, skatinti kūrybiškumą bei fantaziją, lavinti jo vaizduotę, įgyti bendravimo įgūdžių, pažinti ir suprasti jį supantį pasaulį. Užsiėmimai vyksta grupėse. Vidutinis mokinių skaičius grupėje – 10.

3-4 m. vaikai lavinasi šokio ir muzikos (dainavimo) pamokėlėse, o 5-6 m. vaikai – dailės, šokio ir muzikos (dainavimo),kurių kiekviena trunka puse akademinės valandos. Norintieji  į  ankstyvojo ugdymo programą priimami pateikus tėvų prašymą.  Esant laisvų vietų, ankstyvojo ugdymo programos ugdytiniai gali būti priimami mokslo metų eigoje, nuo mėnesio pradžios.

Norint lankyti ankstyvojo meninio ugdymo grupę reikia parašyti prašymą, pasirašyti su mokykla sutartį ir mokėti Jurbarko savivaldybės tarybos patvirtintą mėnesinį mokestį. Apie mokestį mokyklos buhalterė informuoja kas mėnesį elektroniniu laišku. Galima mokėti už einamą mėnesį, arba sumokėti už pusmetį į priekį. Jei šeima yra socialiai remtina, parašius prašymą, mėnesio mokestis gali būti sumažinamas.

Nusprendus nelankyti, reikia parašyti prašymą nutraukti sutartį nuo ateinančio mėnesio 1 d. ir sumokėti mokestį už einamą mėnesį. Vaikui praleidus užsiėmimus dėl ligos ar kitų priežasčių, mokestis nėra mažinamas.