Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla

Ankstyvojo meninio ugdymo mokinių koncertas

Ankstyvojo meninio ugdymo mokinių koncertas

Šiais metais gausus būrys mažųjų mūsų mokykloje lankė ankstyvojo meninio ugdymo programą.  Labai džiaugiamės, kad 3-6 metų vaikučiai visus metus su susidomėjimu šoko, dainavo, piešė ir pasirengė kalėdiniam, miesto šventės, bei mokslo metų užbaigimo koncertams. Didžiuojamės mūsų ugdytiniais ir jų tėveliais, kurie supranta, kaip svarbu kuo anksčiau pradėti vaiką lavinti, supažindinti su meno kalba. Ačiū tėveliams už kantrybę vaikučius lydėti į užsiėmimus ir koncertus, bei koncertinę šokio aprangą! Puiki komanda!
Ačiū ankstyvojo meninio ugdymo mokytojoms Inesai Bosaitei, Ievai Janauskaitei ir Monikai Buitkuvienei už įdėtą širdį.
Visų laukiame rugsėjį, kada vieni žengs į pirmąją meno mokyklos klasę, o kiti ankstyvojo meninio ugdymo užsiėmimuose gvildens meno paslaptis.