Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla

Mokytojai

Mokytojai

Metodinės grupės:

Dailės ir šokio mokytojų metodinė grupė – pirmininkė Lina Rušienė
Pučiamųjų instrumentų mokytojų metodinė grupė – pirmininkas Vytis Binkauskas
Fortepijono ir styginių instrumentų mokytojų metodinė grupė – pirmininkė Jovita Misiūnienė
Choro, vokalo ir muzikos teorijos mokytojų metodinė grupė –  pirmininkė Jadvyga Žemliauskienė
Tautinių instrumentų ir akordeono mokytojų metodinė grupė – pirmininkas Audrius Daučianskas
Antro instrumento mokytojų metodinė grupė – pirmininkas Laurynas Antanaitis

MOKYKLOS MOKYTOJŲ SĄRAŠAS

 

 Vardas, PavardėMokomieji dalykaiPareigos   Kvalifikacinė kategorija
1.Gytis GvozdasRitmika, žemojo vario pučiamieji instrumentaiDirektoriusMokytojas metodininkas
2.Monika BuitkuvienėSolfedžio, jaunučių choras, jaunių choras, ankstyvojo meninio ugdymo grupė

Direktoriaus

pavaduotoja ugdymui

Vyr. mokytoja
3.Rugilė AntanaitienėVaiko auginimo atostogoseMokytojaMokytoja
4.Laurynas Antanaitis

Akordeonas, akordeonininkų ansamblis, antras

instrumentas

MokytojasVyr. mokytojas
5.Mindaugas Apulskis

Saksofonas, saksofonininkų ansamblis, antras

instrumentas

MokytojasMokytojas
6.Vincas Bakšys

Trimitas, fleita, althornas, eufonija, antras instrumentas,

aukštojo vario pučiamųjų grupė, orkestras

Mokytojas

Mokytojas

metodininkas

7.Rima BalčiūnienėKanklės, kanklininkų ansamblisMokytojaMokytoja metodininkė
8.Vytis BinkauskasKlarnetas, saksofonas, orkestro medinių pučiamųjų grupėMokytojas

Mokytojas

metodininkas

9.Inesa Bosaitė

Spalvinė raiška, erdvinė raiška, piešimas, tapyba,

ankstyvojo meninio ugdymo grupė

MokytojaMokytoja metodininkė
10.Rosita ČesnulevičiūtėFortepijonas, fortepijoninis ansamblisMokytojaMokytoja metodininkė
11.Audrius DaučianskasAkordeonas, akordeonininkų ansamblisMokytojasVyr. mokytojas
12.Kristė DonauskienėVaiko auginimo atostogoseMokytojaMokytoja metodininkė
13.Ieva Janauskaitė

Klasikinis šokis, sceninis šokis, sceninis ansamblis,

tautinių šokių kolektyvas „Mituvėlė“, ankstyvojo meninio ugdymo grupė

MokytojaVyr. mokytoja
14.Gintaras GrikštasGitaraMokytojasMokytojas
15.Jolita LekavičienėSolfedžioMokytojaMokytoja
16.Zita LiktienėAntras instrumentasMokytojaVyr. mokytoja
17. Jovita MisiūnienėFortepijonas, fortepijoninis ansamblisMokytojaMokytoja metodininkė
18. Kęstutis MurzaTrimmitas, trombonas, eufoniumas, tūba, althornasMokytojasMokytojas
19. Vida RačkauskienėSmuikas, smuikininkų ansamblisMokytojaMokytoja metodininkė
20. Lina Rušienė

Dailėtyra, kompozicija, grafinė raiška, erdvinė plastika,

piešimas, suaugusiųjų dailės ugdymo grupė

MokytojaMokytoja metodininkė
21. Arūnas SamysSolfedžio, antras instrumentasMokytojasVyr. mokytojas
22. Evelina ŠauklienėKlasikinis šokis, sceninis šokisMokytojaVyr. mokytoja
23. Rūta ŠličkutėSolinis dainavimas, muzikos istorijaMokytojaMokytoja metodininkė
24. Danutė Švedienė

Fortepijonas, fortepijoninis ansamblis, antras

instrumentas

MokytojaVyr. mokytoja
25. Valda VasiliauskienėKanklės, kanklininkių ansamblis, antras instrumentasMokytojaVyr. mokytoja
26. Roma VaznienėAntras instrumentasMokytojaVyr. mokytoja
27. Jadvyga ŽemliauskienėSolfedžio, antras instrumentasMokytojaVyr. mokytoja