Priėmimas

Priėmimas mokytis meno mokykloje nuo 2024 m. rugsėjo 1 d. bus vykdomas 2024 birželio 10 d. 17.30 val.

Norintys mokytis meno mokykloje pateikia prašymą  el. paštu info@jurbarkomenomokykla.lt , arba atvykus į meno mokyklą bet kurią darbo dieną darbo laiku.

Norint mokytis pagal FŠPU (formalųjį švietimą papildančio ugdymo) programas vykdomas gebėjimų patikrinimas:

Dailės – pretenduojantys mokytis dailės į priėmimą atsineša savo piešinių albumą ir piešimo priemones; priėmimo dieną piešia vieną darbą.

Muzika – priėmimo dieną vykdomas trumpas muzikinių gebėjimų patikrinimas: prašoma atkartoti, padainuoti keletą garsų, atkartoti keletą nesudėtingų ritminių darinių.

Šokis – priėmimo dieną vykdomas trumpas ritmo jausmo patikrinimas, vyksta pokalbis.

Mokiniai į Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklą priimami pagal Jurbarko rajono savivaldybės tarybos 2021 m. birželio 23 d. patvirtintą   Mokinių ir ugdytinių priėmimo į Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklą tvarkos aprašą

Esant vietų mokiniai gali būti priimti papildomo priėmimo metu, kuris gali būti organizuotas ir mokslo metų metu.